Skylių gręžimas deimantiniais grąžtais

Skylių gręžimas deimantiniais grąžtais yra atliekamas saugant pastato konstrukcijas, todėl angos turi būti gręžiamos ar išpjaunamos be vibracijos, kuri dažnai pažeidžia pastato konstrukcijas dar nebaigus statybos. Betonuojant angos komunikacijoms nepaliekamos, o deimantiniais grąžtais gręžiamos vėliau. Tai leidžia paspartinti darbus ir padidinti darbų tikslumą bei kokybę. Kiaurymių – skylių gręžimas deimantiniais gręžimo įrankiais gali būti atliekamas per pamatą, per akmenį, gelžbetonyje, betone, mūre, akmens masės plytelėse, keramikoje. Gręžiame šlapiu bei sausu būdu reikiamo diametro ir gylio, iki 45° kampu. Gręžimo darbai deimantiniais grąžtais atliekami inžinerinių sistemų instaliavimui per nešančias konstrukcijas, t. y. šildymo, šaldymo, vėdinimo stovų instaliavimui, kaminų įdėklams, židiniui, vandentiekiui, kanalizacijai per perdangos plokštes, sienas ir pamatus. Bet koks statybos projektas neišvengiamai reikalauja skylių (kiaurymių)  gręžimo darbų deimantiniais grąžtais betoninėse sienose, grindyse, lubose, per akmenį, per pamatą ir kitose konstrukcijose ventiliacijai, rekuperatoriams, elektros instaliacijai, kondicionavimo sistemoms, kanalizacijai, dujų įvadui, kaminų įdėklams ir t.t. Tam yra greitas, tikslus ir švarus būdas!

Naudodami profesionalią Husqvarna gręžimo įrangą bei deimantines karūnas, atliekame lygaus ir tikslaus pjūvio skylių, kiaurymių gręžimo darbus per pamatą, per akmenį, betoną, mūrą, gelžbetonį. Aukšto tikslumo deimantiniais gręžimo įrankiais išgręžtos kiaurymės atitiks jūsų montuojamai įrangai keliamus techninius reikalavimus. Mūsų naudojami Husqvarna deimantiniai gręžimo įrankiai yra aukščiausios auksinės kategorijos gaminiai, užtikrinantys geriausią našumą atliekant visus gręžimo darbus. Jie idealiai tinka profesionaliems rangovams ir yra sukurti intensyviam profesionaliam darbui. Jie užtikrina maksimalų gręžimo greitį ir ilgaamžiškumą didelių apkrovų sąlygomis

Galimas gręžiamų skylių (kiaurymių) deimantiniais grąžtais skersmuo nuo 10 mm iki 350 mm. Galimas gręžimas 45° kampu, vertikaliai aukštyn ir žemyn, horizontaliai. Galima gręžti šlapiuoju, sausuoju būdu.

Taip pat atliekame smulkius angų pjovimo, vidaus griovimo darbus.

Deimantinis gręžimas šiuo metu yra pats greičiausias, tiksliausias ir efektyviausias būdas, norint išgręžti kiaurymes per pamatą.

Taip pat gręžimas deimantiniais gręžimo įrankiais, priešingai nei dirbant perforatorium ar kirstuvu, yra pakankamai tylus ir nesukeliantis vibracijos, kuri gali pakenkti pastato konstrukcijai, vidaus ar išorės apdailai.

Skylių gręžimas deimantiniais grąžtais, suteikia galimybę išgręžti kiaurymes ypatingai tiksliai, įvairaus laipsnio kampu ir neriboto gylio.

Prireikus, gręžimui naudojame vandens arba dulkių nusiurbimo įrangą.

Deimantinis kiaurymių gręžimas šiuo metu plačiai taikomas montuojant kanalizacijos, vandens, šilumos, dujų bei ventiliacijos sistemas ir pan.

Skylių gręžimas deimantiniais grąžtais – tai populiari statybos paslauga, turinti savo unikalių privalumų. Gręžimas deimantiniais grąžtais atliekamas ne vien betone, gręžiamas akmuo, gelžbetonis, blokeliai, plytos,  ir t.t. Dauguma naujų pastatų statomi naudojantis kiaurymių gręžimo paslauga.

Įvairias sienas, pamatus, perdengimus, akmenį ir kitas medžiagas.

Nauda: didelė Sparta, pageidaujantis dydis, ploksčios ir lygios formos skylės, galimybe sukurti skirtingo skersmens ir bet kokio kampo skyles, darbas atliekamas saugiai ir be dulkių, nesukeliama vibracija, kuri galetų pažeisti pastato konkstrukcijas.